Квітнуть писанки барвисті. Творчий майданчик

Творча передсвяткова Великоднева зустріч відбулася сьогодні в Центральній дитячій бібліотеці. Наші читачі познайомились з історією улюбленого світлого свята - Великдень, з його обрядами, з історією виникнення пасхальних яєць, з символікою їх орнаменту і технікою розпису. Діти переглянули народознавчий відеофільм : «Писанкарство в Україні» і були вражені красою і різнобарв’ям крашанок, писанок, дряпинок, представлених на святкових експозиціях. Намилувавшись досхочу витворами народних майстрів, діти під керівництвом бібліотекаря взялися виготовляти пасхальні композиції у стилі аплікації. Працювали вони старанно, до створення великодневих композицій підходили творчо, тож і саморобки у всіх видалися дуже гарними.

Творча зустріч закінчувалась святковим музичним вітанням і щирим поздоровленням всіх гостей з наступаючим святом – Великоднем.