Писанковий дивосвіт (мистецька вітальня)

Напередодні Великодня бібліотека № 5 завітала до школи № 20, щоб допомогти молодшим школярам прикрасити яєчка до великого свята. Ми познайомили дітей з мистецтвом декупажу та показали, як декорувати різноманітними паперовими серветками великодні яйця. Малюки із задоволенням опановували техніку декупажу і великодні символи у них вийшли напрочуд гарні.

/Files/images/filial_5/dekupaj_2019/Дк 1.jpg /Files/images/filial_5/dekupaj_2019/Дк 2.jpg /Files/images/filial_5/dekupaj_2019/Дк 3.jpg /Files/images/filial_5/dekupaj_2019/Дк 4.jpg

Дата останньої зміни 11 Грудня 2019