Розвиваємо розум, талант, творчість. Зустріч юних науковців

Центральна дитяча бібліотека долучилася сьогодні до святкування Всесвітнього дня науки. До бібліотеки в цей день завітали учні 10 класу 173 ліцею. Наші гості – ліцеїсти вже добре розуміють , що шлях до науки і наукових відкриттів починається із школи, із вивчення шкільних предметів. Вони вже зараз беруть участь в наукових заходах і стають переможцями. Тож сьогодні наукові початківці продемонстрували свої наукові теоретичні розробки, презентації для однолітків свого ліцею, які вони представляли на конкурсі «Малої Академії наук», де і стали абсолютними переможцями. Молодь ліцею продемонструвала в цей день кмітливість, вміння логічно мислити, взявши участь в вікторинах і конкурсах. Учні також познайомились з цікавими фактами з історії винаходів тих речей , якими ми користуємось в повсякденному житті, а бібліотекар познайомила молодь з книгами, що відкривають їм світ науки і наукових відкриттів.

Дата останньої зміни 15 Листопада 2019