"Комп'ютерний лікнеп" у бібліотеці № 5

Сьогодні на тренінгах з комп'ютерної грамотності в бібліотеці № 5 для людей похилого та середнього віку ми розглянули конфігурацію сучасного комп'ютера, і особливу увагу приділили облаштуванням управління їм - клавіатурі і маніпулятору "миша". У нас ще буде час розібратися з доброю сотнею клавіш, а сьогодні був зроблений перший крок: ми відкрили подвійним кліком текстовий редактор "Word", навчилися перемикати мову введення тексту клавішною комбінацією "Shift+Alt", дізналися як звичайні, рядкові букви робити заголовними за допомогою "Shift" і набрали свій перший документ: прізвище, ім'я, по батькові і домашню адресу. Навчилися і помилки виправляти: нам допоможуть клавіші "Backspace" і "Delete". Попереду нас чекає великий курс, ми маємо рухатися поступово, закріплюючи нові навички, повторювати пройдене, а при необхідності і відміняти помилкові дії - нам допоможе корисна клавішна комбінація "Ctrl+Z".

/Files/images/filial_5/19-y_komplknep/2/BeFunky Collage.jpg

Дата останньої зміни 14 Червня 2019