Подорож в Книжковий дім. Екскурсія

Книжковий дім, до якого завітали малюки дитячого садочку № 263, виявився гарною, затишною Центральною дитячою бібліотекою, де живуть безліч захоплюючих, барвистих, новеньких книжечок. Дуже змістовно розповідала про ці книги бібліотекар, діти дізналися багато нового, цікавого про навколишній світ. На сторінках дитячих книжок вони зустрілися із знайомими улюбленими героями і вже потім навперебій відповідали на питання літературних вікторин.

Великою радістю для дітей став перегляд лялькової вистави «Книжкові герої в бібліотеці». А після вистави маленькі глядачі самі розповідали про те, як треба вірно поводитися з книгою, аби вона якнайдовше служила своїм читачам.

На закінчення зустрічі на дітей чекала «музична хвилинка», в якій вони з великим задоволенням прийняли участь: співали улюблені мелодії казкових героїв. Малюки залишали «Книжковий дім» і обіцяли, що повернуться сюди знову, бо їм дуже сподобалися і книги і бібліотека.