Подорож до книжкової країни. (екскурсія до бібліотеки)

У перший день літніх канікул на екскурсію до бібліотеки № 5 завітали учні 1-А класу 20 школи. Діти вперше потрапили до чарівної книжкової країни. У читальному залі першокласники почули історію виникнення писемності та книги, побачили незвичайні книги: величезні й крихітні, у вигляді сердечка та квіточки, старовинні фоліанти прикуті до полиць та середньовічні дерев’яні букварі. Дітлахи мали нагоду потримати маленькі та великі книги з фонду бібліотеки і із задоволенням подивились мультфільм «Вовка в тридевятом царстве». А на абонементі, малеча знайшла безліч різноманітних цікавих книжок і журналів, які можна брати до дому.

/Files/images/filial_5/ep_1a/Элл.jpg