«Комп'ютерний лікнеп» в бібліотеці № 5

Якщо не достатньо знатися у тонкощах використання розділових знаків в тексті, важко буде досягти взаєморозуміння і з реальним співрозмовником - до такого висновку прийшли сьогодні учасники комп'ютерних тренінгів в бібліотеці № 5. Ось, наприклад, кома: їй не дісталося окремої клавіші, і вона знаходиться в верхньому регістрі над точкою. Та ж ситуація і з двокрапкою, знаком оклику і питальним знаками. А ось лапки і дужки відносяться до так званих «парних знаків», і їх слід набирати одночасно (відразу обидва), а потім удруковувати текст всередині «нерозлучної парочки». Так, завдання координаційно не просте, але помилок ми не боїмося, нам завжди допоможуть клавіші виправлення «Backspace» і «Delete».

/Files/images/filial_5/19-y_komplknep/3/BeFunky Collage.jpg