Від папірусу до електронної книги (екскурсія до бібліотеки)

Сьогодні на екскурсію до бібліотеки № 5 завітали першокласники гімназії № 46. Для них бібліотекарка підготувала розповідь про те, як і де з'явилися перші бібліотеки, чим одні бібліотеки відрізняються від інших. Малюки дізналися, як люди навчилися писати, якими були стародавні книги, які книги та журнали для дітей є в нашій бібліотеці. З відео-презентації діти побачили, як виглядає найдавніша книга, найменша, найбільша і най незвичайна. Від такої кількості інформації наші гості злегка втомилися, тому ми зробили паузу і з задоволенням подивилися мультфільм «В стране невыученных уроков».

/Files/images/filial_5/biblioekskursiya/Э 46 а.jpg /Files/images/filial_5/biblioekskursiya/Э 46 б.jpg