Презентація книжки Василя Краса "Татарський бранець"

В останні роки сфера культури в Україні розвивається вибухово швидко. І українська література не є винятком. Книжкові форуми в багатьох містах, книжкові премії й фестивалі, бум перекладної літератури, нові літературні імена… Сьогодні в Центральній бібліотеці Слобідського району письменник Василь Крас презентував свою першу книжку «Татарський бранець» з трилогії «Нескорені». В основі пригодницько-історічної трилогії історія 12 річного українського хлопчика, який потрапив у татарський полон та його боротьба за визволення. Автор поділився з аудіторією своїми творчими планами, мріями й навіть письменницькими таємницями.

Автор поділився з аудиторією своїми творчими планами, мріями й навіть письменницькими таємницями. Розповів, що саме його надихнуло на написання роману, згадав про головних героїв та яскравих персонажів трилогії й, звісно, відповів на запитання молоді.

Бажаємо Василю Красу творчих успіхів, численних фанів і найкращих кіносценаріїв за його книжками.

/Files/images/2019_tsb/ч (1).jpg/Files/images/2019_tsb/ч (5).jpg /Files/images/2019_tsb/ч.jpg/Files/images/2019_tsb/ч (2).jpg