Пункт європейської інформації. Тест-драйв «10 запитань про Європу»

Пункт європейської інформації у бібліотеці № 22 працює давно. Настав час перевірити, уточнити, доповнити знання про європейські країни у наших користувачів. Знання про Європу допомагають стати справжніми європейцями. Адже в житті все починається з малого і відчуття себе європейцем також. Восьмикласники познайомилися із інформацією про Європу та Євросоюз на сайті Центральної бібліотеки ім. І.С. Тургенєва, здійснили відео мандрівки Європою та деякими європейськими країнами, прийняли участь у конкурсах «Відгадай країну за асоціативним рядом», «Із якої країни визначна пам’ятка», «Імена відомих європейців», «Ланцюжок: країна, письменник, твір, герой твору», у музичному конкурсі «Відгадай виконавця, країну». Всі були задоволені мандрівкою. Такі зустрічі в бібліотеці допомагають перевірити знання, популяризувати книжки, знаходити і запам’ятовувати цікаву інформацію та проводити розумне дозвілля.

/Files/images/filial_22_2017/тест-драйв.jpg /Files/images/filial_22_2017/тест-драйв1.jpg /Files/images/filial_22_2017/тест-драйв2.jpg /Files/images/filial_22_2017/тест-драйв3.jpg