Подаруй усмішку дітям. Літературно - Розважальна програма

Свято дитинства, присвячене Міжнародному дню захисту дітей , сьогодні вже ступило на поріг дитячої бібліотеки. Тож для гостей бібліотеки, учнів із шкільного табору ЗОШ №68, була підготовлена цікава, весела, святкова програма. Діти взяли участь в інтелектуальних іграх: «Веселі заморочки», «Енциклопедія», в забавних, каверзних питаннях вікторин, які потребували від учасників логічного мислення, винахідливості і почуття гумору. Гарного настрою додали також і святкові відео - поздоровлення з Днем захисту дітей .

Літературно - розважальна програма познайомила дітей з захоплюючими книгами, які були представлені на книжкових виставках, і які вони зможуть прочитати у дні шкільних канікул, а також зміцнила їх зв'язок з бібліотекою.