«З бібліотекою – у світ знань» (екскурсія до бібліотеки)

Бібліотека № 5 продовжує розповідати молодшим школярам про бібліотеки та світ книг. Сьогодні до нас екскурсію завітали учні 1 А класу гімназії № 83. Вони прослухали розповідь бібліотекарки про виникнення писемності та книг, побачили відеоролик про най незвичайні книги, які існують у світі. Наші гості вже добре вміють читати, тому бібліотекарі представили їм багато яскравих книг і журналів, які можна прочитати в бібліотеці або взяти додому. Про те як важливо бути грамотним малюкам розповіли герої мультфільму «В стране невыученных уроков».

/Files/images/filial_5/biblioekskursiya/Э 83 3005 а.jpg /Files/images/filial_5/biblioekskursiya/Э 83 3005.jpg