Пізнаємо світ разом. Калейдоскоп знань

До Центральної дитячої бібліотеки сьогодні завітали учні 7 – Г класу, ЗОШ №68, щоб зануритися в світ знань, різний, цікавий і неповторний. Бібліотекар розповіла школярам про популярні енциклопедії різної тематики, а вони розповіли про свої улюблені енциклопедії, про свої захоплення. Діти взяли участь в вікторинах, тестах, в веселих іграх – заморочках, демонструючи свою обізнаність, кмітливість, логічне мислення і почуття гумору. Багато різних цікавих питань виникало у школярів - і разом, в спільних обговореннях вони давали вірні відповіді і одержували підтвердження в відео – фільмах, енциклопедіях.

Пізнання навколишнього світу, який таїть стільки непізнаного, чаруючого – це дуже цікаво і захоплююче, і шлях до цього пізнання лежить через книгу – джерело знань – такий висновок зробили школярі на закінчення зустрічі.

/Files/images/tsdb/2019/may/letniy_lager/DSCF8185.JPG/Files/images/tsdb/2019/may/letniy_lager/DSCF8201.JPG/Files/images/tsdb/2019/may/letniy_lager/DSCF8208.JPG