Бібліотечна розвага «Водяний проти Нудьгувальника»

Бібліотека № 22 запросила дітлахів літнього табору провести вільний час, граючись водою.

В жаркий сонячний день ігри з водою – це те, що приносить дітям різного віку величезне задоволення. Матеріал для конкурсів - розпилювачі для води із пластикових пляшок, одноразові стаканчики, посуд для наливання, переливання - дуже доступний і простий. Дітлахи відгадували загадки, утримували в руках воду за допомогою губки, «ниряли і пливли» під водою до фінішу, діставали скарби із «морського дна», вудили рибу, збивали кульки струменем води. В різноманітних водяних конкурсах: «Вода навкруги», «Утримай воду», «Під водою», «Скарби з морського дна», «Влучні стрілки» та рухливі ігри «Море хвилюється», «Піратські скарби» дітлахи змагалися у вмінні вирішувати колективні завдання, дотримуватися правил, випробовувати свої сили, підтримувати друзів. Діти із задоволенням гралися, змагалися, спілкувалися і дякували за водяні розваги.

Дата останньої зміни 14 Червня 2019