Вояж-колекція «Туристичне літо день за днем. Від кота до кита - зоопарками світу»

Об’їхати весь світ – мрія, для багатьох майже нездійсненна. Але можна подорожувати «заочно» і «віртуально» за допомогою книг та інтернету. Сьогодні бібліотека № 22 запросила дітлахів мікрорайону до віртуальної подорожі зоопарками світу. Подорожуючи, ми дізналися, що найвідоміші зоопарки світу зберігають тварин, досліджують їх життя та знайомлять відвідувачів із мешканцями зоопарків. Розмовляючи про природу, про наше ставлення до неї, про повагу до всього живого, про наслідки поведінки людини в природі, діти зробили висновок, що тільки людяне ставлення до братів наших менших збереже їх від зникнення. Діти із задоволенням грали в розвиваючі ігри «Скажи, хто я», «Як звуть?», «Чий портрет?», «Хто такий, що таке?» розмовляти про книги, які вони читали. Закінчилася наша зустріч створенням власного зоопарку із веселих різнокольорових тваринок. Дітям сподобалася віртуальна подорож зоопарками світу.

/Files/images/filial_22_2017/зоопарк1 19.jpg /Files/images/filial_22_2017/зоопарк2 19.jpg

Дата останньої зміни 22 Серпня 2019