Мультляндія запрошує глядачів. Мультсеанс

Країна Мультляндія, що розмістилась в Центральній дитячій бібліотеці, сьогодні гостинно приймала своїх юних глядачів, що дуже полюбляють мультфільми. В цей день діти переглянули найкращі українські мультфільми, які навчають дітей доброті та щирості: «Петрик П’яточкін», «Дівчинка і зайці», «Про всіх на світі», та інші.

Після перегляду добрих і веселих мультфільмів, діти зробили висновки, що «мультяшні» історії навчають їх допомагати один одному, бути справедливим та чесним, дружити та дружбою дорожити.

/Files/images/tsdb/2019/iyun/multseans/DSCF9114.JPG/Files/images/tsdb/2019/iyun/multseans/DSCF9115.JPG/Files/images/tsdb/2019/iyun/multseans/DSCF9119.JPG

Дата останньої зміни 16 Серпня 2019