"Комп'ютерний лікнеп" у бібліотеці № 5

Невидима, але функціонально незамінна частина пам'яті - буфер обміну - став сьогодні героєм дня і предметом пильного вивчення на комп'ютерних тренінгах у бібліотеці № 5. Судіть самі: без цього важливого пристосування неможливо перемістити або скопіювати інформацію з одного місця в інше, причому необмежене число разів. Тепер нам під силу досить складні операції, як з окремими фрагментами документів, так і цілими файлами. Домашнє завдання зрозуміле: удосконалюємо отримані навички, вони нам згодяться в подальшій роботі на комп'ютері.

/Files/images/filial_5/19-y_komplknep/7/BeFunky Collage.jpg

Дата останньої зміни 16 Грудня 2019