Вірний друг людини (зустріч клубу «Веселка»)

Сьогодні у читальному залі бібліотеки № 5 зібралися учаснику клубу «Веселка», для яких бібліотекарі підготували цікаву відео - інформацію про найдавнішого друга людини – собаку. Дітлахи також мали щасливу нагоду відповісти на питання вікторини «Є собаки усілякі» Під час нашої зустрічі учасники клубу дізналися: Яку роль собаки відіграють у житті людини? Які породи собак існують? Хто розумніший кіт чи собака? Героями яких книг та художніх фільмів були собаки? В якій країні не дозволяють тримати собак як домашніх тварин?

Після пізнавального діалогу діти із задоволенням зробили саморобку симпатичну собаку таксу.

/Files/images/filial_5/taksa/BeFunky Collage1.jpg