Забавні восьминожки літа. Майстер - клас

В Центральній дитячій бібліотеці зібралися діти на майстер- клас, який нагадав їм про море , тварин моря і відпочинок. Спочатку діти прослухали добрий , веселий твір Е. Успенського « Різнокольорова сімейка» про неслухняних різнокольорових восьминожек, а потім під керівництвом бібліотекаря взялися виготовляти потішних тваринок моря. Як справжні майстри в’язання, діти спочатку створювали основу, а потім складали ниточку до ниточки, заплітали косички і на світ з’являлися симпатичні восьминожки.

З гарним настроєм , діти обмінювались враженнями, фотографувались, демонструючи своїх чарівних восьминожек.