"Комп'ютерний лікнеп" у бібліотеці № 5

Контекстне меню - це перелік команд і дій, які можна зробити з вибраними файлами, теками або окремими фрагментами. Сьогодні з цим зручним винаходом ми детально познайомилися на чергових комп'ютерних тренінгах у бібліотеці № 5. Викликається контекстне меню кліком правої кнопки миші, а його зміст змінюється залежно від контексту, тобто елементу або місця, на яке був наведений курсор. За допомогою контекстного меню можна здійснювати різноманітні дії: копіювати, вирізувати, вставляти, перейменувати документ, видалити, проглянути властивості і так далі. Тепер наші курсанти озброєні ще однією корисною навичкою і, працюючи на комп'ютері, будуть ним уміло користуватися.

/Files/images/filial_5/19-y_komplknep/8/BeFunky Collage.jpg