Вояж-колекція «Туристичне літо день за днем. Моя країна – Україна – най – най - най…»

Сьогодні в бібліотеці №22 ми разом з дітьми здійснили віртуальну подорож по – най - най, найкращим містам України. Україна – одна з найбільших європейських країн, яка має і високі гори, і моря, і зелені ліси та безмежні степи. Природні багатства України цікаві та різноманітні. Культурні надбання викликають почуття гордості. Україна – це наш дім, вона для нас і найкраща, і найрідніша, і найкрасивіша, і най-най…Діти відгадували назви найбільших міст України, найглибших озер, найвисочайших гір. Були в захопленні від найкрасивіших місць нашої країни.

/Files/images/filial_22_2017/най най1.jpg /Files/images/filial_22_2017/най най2.jpg