«Комашиний світ»: Ентомологічна експедиція

Сьогодні разом з маленькими читачами бібліотека-філія № 5 вирушила у подорож комашиним світом, де зустріли велику кількість різнокольорових комах. Дітлахи ознайомились з видами, виглядом та особливістю їх життєдіяльності. Найбільшу увагу привернули, звичайно, яскраві та великі комашинки: метелики, цвіркун, бабка, жук-рогач тощо. Діти назвали своїх улюблених комах та охоче відтворили їх паперові копії: сонечко, павук, метелик, бджілка. Малеча впоралась із завданням швидко, адже всі були захоплені роботою.

/Files/images/filial_5/komashiniy_svt/новый коллаж.jpg/Files/images/filial_5/komashiniy_svt/новый коллаж1.jpg/Files/images/filial_5/komashiniy_svt/новый коллаж3.jpg

Дата останньої зміни 15 Грудня 2019