Ласкаво просимо до гри. Ігротека

Центральна дитяча бібліотека сьогодні зібрала юних читачів охочих до забав і веселих розваг. Учасники гри затвердили свій девіз: «Грати і перемагати!» Тож з такого бойового настрою розпочалися ігри: «Фігури», «Плутанина», «На трьох ногах» та інші, у яких діти проявили спритність, кмітливість, логіку мислення і неабияку активність.

За гарну гру, за виконання девізу «Грати і перемагати !» діти отримали в нагороду веселий добрий настрій!

Дата останньої зміни 22 Серпня 2019