Вояж-колекція «Туристичне літо день за днем. Весела мультмандрівка»

Сьогодні бібліотека №22 запросила дітей в незвичайну подорож. Бібліомікс «У подорож запрошує книга» запропонував дітлахам вирушити в дорогу на летучому кораблі, килимі – літаку, на хмарах, на гусях і комахах. Герої казок – Нільс, Маленький Мук, джин Хоттабич, Івасик та інші запросили дітей з собою в мандри. Діти були налаштовані на хвилю незвичайної подорожі. На зупинках в країні «Мультляндія» юних мандрівників чекали загадки, конкурси, вікторини.

/Files/images/filial_22_2017/Мультпутешествие1.jpg /Files/images/filial_22_2017/Мультпутешествие2.jpg /Files/images/filial_22_2017/P1510207.JPG

Дата останньої зміни 09 Грудня 2019