«Пернаті наші друзі»: пізнавальний калейдоскоп

Сьогодні бібліотека № 5 разом з юними читачами завітала до країни птахів, де нас вразили сотні різноманітних пернатих друзів: калібрі, дятел, лелека, голуб, сова, глухар, зозуля, одуд тощо. У дітлахів виникало багато питань: хто такі пернаті друзі, чому вони співають, чим годуються, з чого вони будують свої гнізда? Які птахи відлітають в теплі краї, а які залишаються зимувати з нами? Які птахи можуть говорити? Знайти відповіді на ці, та багато інших питань дітям допоможуть книги з нашої бібліотеки. А потім діти завзято розгадували кросворд та відповідали на питання вікторини, за що отримали яскраві подарунки.

/Files/images/filial_5/pernat_druz_2019/MyCollages (1).jpg/Files/images/filial_5/pernat_druz_2019/MyCollages.jpg

Дата останньої зміни 22 Серпня 2019