"Емодзі book"

Сьогодні світ визначає День емоджі. Емодзі або емоджі це мова смайликів, яку вигадав співробітник японської комунікаційної компанії. Згодом жовті колобки перекочували в наші гаджети, а все тому, що це найпростіший спосіб оживити електронне спілкування.

Діти – це такі люди, які з задоволенням приєднуються до будь-якого свята. )) Тому сьогодні ми поговорили про почуття й різноманітні емоції, а потім створили міні книжечки, щоб нотувати в них радісні враження від літа. Ну і яке свято без танців? Імпровізований танок від персонажів мультфільму «Emoji Movie» зарядив дітлахів позитивом та енергію на весь день.

Дата останньої зміни 14 Вересня 2019