«Незвичайні дерева: повітряні монстри та рослини-амфібії»: майстер-клас з аплікації

Ви мабуть звикли, що корені - це органи рослин, які сховані у ґрунті, і ми їх не бачимо. Але це не так, і тому сьогодні бібліотека №5 здійснила екстремальну експедицію по справжнім деревам-пневматофорам, якими і здивувала малечу. У дітлахів виникло багато питань: які саме дерева народжені у повітрі, чим відрізняються чорні мангри від тропічних, чому дерево метросидерос вважають різдвяним деревом, чому пальма пашиуба має корені-ходуні, і що це за рослини-душителі? Після пізнавальної бесіди діти створили яскраві аплікації незвичайних дерев: пальму пашиубу та квітуче дерево метросидерос.

/Files/images/filial_5/povtryan_koren/MyCollages (1).jpg/Files/images/filial_5/povtryan_koren/MyCollages.jpg

Дата останньої зміни 18 Вересня 2019