Етнокультурний передзвін “Розмаїття, символів, традицій, вражень. Таємниця стародавнього Єгипту»

Єгипет був колискою однієї з найдавніших цивілізацій світу. І сьогодні в бібліотеці №22 ми намагалися відкрити таємниці стародавнього народу. Діти дізналися з чого будувалися піраміди, як одягалися древні єгиптяни, чим вони харчувалися і як лікувалися. І звичайно ж було багато конкурсів та ігор: «Виготови мумію», «Збери мозаїку», «За запахом визнач рослину». Діти познайомилися з цікавими книгами, присвяченими історії Єгипту,його звичаям і традиціям.

/Files/images/filial_22_2017/египет1.jpg /Files/images/filial_22_2017/египет2.jpg /Files/images/filial_22_2017/египет3.jpg /Files/images/filial_22_2017/египет4.jpg

Дата останньої зміни 20 Вересня 2019