"Комп'ютерний лікнеп" у бібліотеці № 5

Сьогоднішнє зайняття на комп'ютерних тренінгах у бібліотеці № 5 без перебільшення етапне: ми починаємо вивчати раціональні прийоми роботи в Інтернеті. Наші курсанти дізналися, які програми розкривають нам сторінки у Всесвітній павутині, а які - здійснюють пошук, що таке адресний рядок браузеру і як правильно сформулювати запит. Ми навчилися відкривати посилання, залишаючи доступним увесь список пропозицій пошукової системи, потренувалися переміщатися між вікнами вкладок, створювати нові і закривати непотрібні. Не все виходить і запам'ятовується відразу, але зусилля, витрачені на вивчення і оволодіння доцільними прийомами, обернуться багатьма годинами цікавого і не стомливого інтернет-серфінгу.

/Files/images/filial_5/19-y_komplknep/11/BeFunky Collage.jpg