Країна Мультляндія запрошує. Мультакадемія

Читачі Центральної дитячої бібліотеки сьогодні знову здійснили подорож до веселої і цікавої країни Мультляндії.

В захоплюючій країні Мультляндії їх чекала зустріч з захоплюючими мультфільмами із серії - «Обережно, мавпочки». Смішні і добрі мультфільми створені за сценарієм дитячого письменника Г. Остера про неслухняних мавпочек і іх надзвичайні пригоди, сподобались нашим юним глядачам, і одночасно діти змогли зробити корисний висновок, про те, що бути слухняними і розумними дітьми – це дуже добре.

/Files/images/tsdb/2019/iyul/master_-_klass/DSCF0055.JPG/Files/images/tsdb/2019/iyul/master_-_klass/DSCF0057.JPG/Files/images/tsdb/2019/iyul/master_-_klass/DSCF0083.JPG

Дата останньої зміни 20 Вересня 2019