«Барвисте коромисло»: поетична гірлянда

Чому з’являється веселка? Скільки кольорів у веселки? І які саме? Відповісти на це питання малечі допомогла бібліотека № 5. Переглянувши пізнавальне відео та мультфільм про яскраве природне явище – веселку, діти почали помічати більше прекрасного в навколишньому світі. Ми запам’ятали, в якому порядку розміщені кольори веселки та їх кількість, із захватом відгадували загадки та дізнались різні легенди про яскравий «велетенський міст», а потім всі разом читали вірші про веселку, дощ і літо. Після цього ми відтворили кольористу паперову гірлянду-веселку – шлях до неба, по якому, як говорить одна із легенд, на землю сходять янголи. Дітлахи впорались з уроком без проблем, адже всі були зацікавлені у такій творчій роботі.

/Files/images/filial_5/veselka/новый коллаж3.jpg/Files/images/filial_5/veselka/новый коллаж2.jpg/Files/images/filial_5/veselka/новый коллаж1.jpg/Files/images/filial_5/veselka/новый коллаж.jpg

Дата останньої зміни 18 Вересня 2019