"Комп'ютерний лікнеп" у бібліотеці № 5

Навчитися "гуглить" як професіонали - таку мету поставили перед собою учасники комп'ютерних тренінгів для людей літнього і середнього віку в бібліотеці № 5. Але мало знайти - потрібно уміти зберегти корисне і цікаве. Цього тижня наші початкуючі користувачі навчилися копіювати знайдений матеріал і вставляти його в Word 'овский документ. Зберігаємо файл в потрібній теці на своєму ноутбуку або на флешці - і ось, будь ласка, тепер він завжди буде у нас під рукою, а точніше - на екрані нашого комп'ютера. А ще ми навчилися шукати і зберігати зображення, а точніше - вітальні картинки. Тепер, коли ми захочемо привітати друзів і близьких з днем народження або будь-яким іншим святом, наші теплі слова проілюструють чудові картинки з теки "листівки".

/Files/images/filial_5/19-y_komplknep/12/BeFunky Collage.jpg