"Комп'ютерний лікнеп" бібліотеці № 5

Мабуть, жодне поняття за останні 200 років не змінилося так, як наше уявлення про те, що таке "пошта", але як і раніше без неї не обійтися. Тому своє знайомство з Інтернетом учасники комп'ютерних тренінгів у бібліотеці №5 продовжили створенням електронних адрес. Познайомившись з тим, що власне є поштовий сервер і які сервіси він надає користувачам, наші курсанти визначилися з логінами, паролями, зареєструвалися і отримали перші листи. Ми навчилися зберігати адреси один одного в адресній книзі, писати і відправляти листи. Домашнє завдання: дізнатися адреси родичів, друзів і вступити з ними в активне листування. Адреси наші ви знаєте – тож чекаємо листів!

/Files/images/filial_5/19-y_komplknep/13/BeFunky Collage.jpg