Дитячі веселинки. Сміхопанорама

Центральна дитяча бібліотека порадувала сьогодні своїх читачів розмаїттям дитячих веселинок. Пригодницькі, смішні і одночасно повчальні історії дізналися діти із захоплюючих книг вітчизняних і зарубіжних дитячих письменників. Цікаво, потішно і не зовсім легко виявилось відповідати дітворі на питання веселої відеовікторини -головоломки.

Добре підняв настрій нашим гостям і перегляд веселих серій "Єралаша". По закінченню його, діти обмінювались враженнями, робили висновки, що здоровий доброзичливий сміх лікує людей від поганих звичок, дає їм заряд позитивних емоцій.

Дитячі веселинки припали до душі всім нашим читачам, адже вони цікаво і весело провели своє дозвілля в бібліотеці.

/Files/images/tsdb/2019/avgust/veselinki/Фото-0004.jpg /Files/images/tsdb/2019/avgust/veselinki/Фото-0007.jpg

/Files/images/tsdb/2019/avgust/veselinki/Фото-0022.jpg /Files/images/tsdb/2019/avgust/veselinki/Фото-0025.jpg

/Files/images/tsdb/2019/avgust/veselinki/Фото-0033.jpg