Елементарно про геніальне. Технознайомство «Вітаю, роботе!»

Бібліотека № 22 продовжує знайомити дітей з сучасною технікою. Гортаючи енциклопедію «Сучасні девайси», дітлахи зупинилися на сторінці з роботами і вирішили дізнатися про них якнайбільше. Яких тільки роботів не буває! І на коліщатках, і з котячими вушками, і точнісінько як людина. В той же час це не забавка – роботи працюють, допомагають в медицині, промисловості, космосі, екології, науці, у побуті. Діти відповіли на запитання вікторини «Роботи в нашому житті», за поясненням виконаних робіт визначили професії роботів, читали оповідання Леоніда Закалюжного «Три закони робототехніки», спробували виконати танок роботів. На закінчення зустрічі кожен виготовив паперового робота та розповів, які завдання він зможе виконувати. Час проведений у бібліотеці пролетів непомітно і з користю.

Галерея "Технознайомство, роботи"