«Комп’ютерний лікнеп» в бібліотеці № 5

Здавалося б, ну що тут складного: відкрити свою поштову скриньку, кликнути по "Створити лист" і будь ласка - можна набрати повідомлення, прикріпити до листа файли, наприклад, фотографії або текстовий документ, обов'язково вказати у відповідному полі адресу одержувача, тему і відправити лист. Але у новачків не все виходить відразу: то пошта ніяк не відкривається, то не знаходиться потрібна фотографія або адреса нового друга не додається в теку "Контакти". Детальному закріпленню цих важливих навичок і були присвячені цього тижня комп'ютерні тренінги у бібліотеці № 5. Тепер, без сумніву, наше листування помітно пожвавиться, листи стануть змістовнішими і жодне з них не залишиться без відповіді.

/Files/images/filial_5/19-y_komplknep/14/BeFunky Collage.jpg

Дата останньої зміни 09 Грудня 2019