Овочевий калейдоскоп(кросворд з фрагментами)

Юним користувачам бібліотеки № 5 дуже подобається розгадувати кросворди, яких тільки не готували для них бібліотекарі: казкові, літературні, рибальські, зоологічні, рослинні, народознавчі, кросворди з підказками, відеокросворди. Сьогодні бібліотека запропонувала дітям кросворд з фрагментами. Щоб розв’язати головоломку, малим ерудитам недостатньо було прочитати саме питання, потрібно було складати розрізані слова, роздивлятися картинки, доповнювати асоціативний ряд. Хоча завдання було досить складне, діти швидко і вдало впоралися.

/Files/images/filial_5/l_2019_ch/КФ 1.jpg /Files/images/filial_5/l_2019_ch/КФ 2.jpg