В гостях у гномиків. Літературно-казкова зустріч

В Країну загадок і чудес, де живуть чарівні казкові істоти - гномики, вирушили сьогодні юні читачі Центральної дитячої бібліотеки. Звідкіля з’явилися ці чудернацькі милі персонажі - гномики, як їх звуть в інших країнах світу, і в яких книжках дитячих письменників вони мешкають? Про це розповіла дітям бібліотекар, а потім вони охоче відповідали на питання казкової вікторини, та ділилися своїми враженнями про свої улюблені книги, в яких гномики є головними героями. З великим задоволенням діти прослухали милі, добрі пісеньки про гномів.

Дітлахи розповідали, що їм дуже подобаються потішні гномики і тому вони охоче взялися виготовляти іграшкових гномиків під керівництвом бібліотекаря. Діти дуже старалися і кожний намагався створити доброго гномика, який стане його казковим добрим другом.

/Files/images/tsdb/2019/avgust/gnomi/Фото-0001.jpg

/Files/images/tsdb/2019/avgust/gnomi/Фото-0013.jpg/Files/images/tsdb/2019/avgust/gnomi/Фото-0015.jpg

/Files/images/tsdb/2019/avgust/gnomi/Фото-0017.jpg/Files/images/tsdb/2019/avgust/gnomi/Фото-0019.jpg

/Files/images/tsdb/2019/avgust/gnomi/Фото-0023.jpg/Files/images/tsdb/2019/avgust/gnomi/Фото-0025.jpg