Барви рідного Харкова. Літературно-мистецький бульвар

Рідне місто утопає в святковому убранстві: в квітах, і в зелені. Харків, який має давню героїчну історію, славні традиції, наукову базу світового значення, безцінну культурну спадщину - наш Харків відзначає День міста, День визволення від німецько-фашистських загарбників. Про це розповіла дітям бібліотекар і про це йшлося в природознавчому відеофільмі: "Харків - місто моє".

Про рідне місто - чудове, прекрасне, лунали пісні і вірші. Діти розповідали про те,за що вони люблять своє місто, в яких чудових його куточках вони побували, і де люблять цікаво і весело проводити дозвілля. Своє відношення, свою повагу і любов до міста вони вирішили висловити в своїх малюнках.

На малюнках дітей з’явлилися і сучасний прекрасний сад ім.Т.Г.Шевченка, і улюблений парк відпочинку ім.Горького, і екопарк ім.Фельдмана і інші чарівні куточки міста. Діти висловлювали свої щирі побажання, аби місто було красиве і щасливе і в майбутньому.

/Files/images/tsdb/2019/avgust/harkv/Фото-0004.jpg/Files/images/tsdb/2019/avgust/harkv/Фото-0005.jpg

/Files/images/tsdb/2019/avgust/harkv/Фото-0007.jpg/Files/images/tsdb/2019/avgust/harkv/Фото-0020.jpg

/Files/images/tsdb/2019/avgust/harkv/Фото-0021.jpg

/Files/images/tsdb/2019/avgust/harkv/Фото-0033.jpg/Files/images/tsdb/2019/avgust/harkv/Фото-0034.jpg