"Комп'ютерний лікнеп" у бібліотеці № 5

Коли новачки вчаться набирати текст на комп'ютері - помилки тільки устигай виправляти. Ось саме цим найважливішим навичкам і було присвячено чергове зайняття на комп'ютерних тренінгах у бібліотеці № 5. Звичайно, якщо ми відразу помітили помилку, виправити її не важко - клавіші "Delete" і "Backspace" завжди під рукою. А якщо вже встигли набрати декілька слів, а ось вона, помилка - підкреслена червоним - що робити? Для цього є клавіші переміщення курсору - вони перенесуть нас до помилки. І до речі, ці ж клавіші дозволяють "переступати" через парні знаки - лапки і дужки, які зручно набирати відразу парою, а потім, "переступивши" усередину, вдруковувати там текст. Ми озброюємо наших користувачів-початківців раціональними прийомами, що дозволяють економити сили і час, щоб робота на комп'ютері не була стомливою.

/Files/images/filial_5/20-y_komplknep/3/BeFunky Collage.jpg