Пронеси добро через усе життя. Урок доброти

На урок доброти, присвячений Міжнародному дню людей похилого віку до Центральної дитячої бібліотеки завітала малеча із дитячого садочку № 300.

Діти слухали розповідь про чуйне, шанобливе відношення до людей похилого віку, розповідали про те, як вони люблять своїх бабусь і дідусів і які добрі вчинки вже встигли зробити.

Бібліотекар ознайомила малят з книгами, що навчають шанобливому відношенню до людей похилого віку, доброті і милосердю. Вони прослухали вірші і оповідання, переглянули лялькову виставу «Вчимося поважати старших», в якій казкові герої навчалися чуйному відношенню до стареньких людей.

Урок доброти про прихильне ставлення, про доброту і милосердя до людей старшого покоління продовжився в піснях і відеофільмах, і не залишив байдужими наших маленьких гостей.

/Files/images/tsdb/2019/oktyabr/DSCF0483.JPG/Files/images/tsdb/2019/oktyabr/DSCF0501.JPG/Files/images/tsdb/2019/oktyabr/DSCF0509.JPG