Мультиплікаційне попурі «Як козаки до бібліотеки ходили»

До бібліотеки № 22 прийшли маленькі козачата 3 класу, щоб ближче дізнатися про сторінки героїчної історії українського народу, про легендарне та неповторне явище української історії - Запорізьку Січ, прожити один день із життя козаків, почути козацькі пісні, які надихали їх у військових походах на перемогу, відчути дух козацтва. Тим більше, що є ціла серія мультиплікаційних фільмів, які розповідають про козацьку сміливість, винахідливість, відданість дружбі, поетичну душу. Після перегляду мультиків дітлахи спробували себе у ролі козачат, співали козацькі пісні, шукали предмети із зав’язаними очима, були «рибалками», перевірили себе на спритність, сміливість, кмітливість, витривалість у різноманітних іграх, Було шумно, весело і цікаво.

Галерея "День українського козацтва"