"Там, де ми - там Україна" - актуальний діалог

Центральна бібліотека Тургенєва давно і плідно співпрацює зі Спілкою ветеранів АТО. І сьогодні, напередодні потрійного свята (Дня захисника Вітчизни, Дня українського козацтва і Покрови прсв Богородиці) в гостях в учнів ліцею №112 учасник бойових дій, ветеран АТО Олексій Єрьоменко. Він цікаво та емоційно розповів дітлахам про бої, в яких приймав участь, про своїх побратимів, відповів на запитання присутніх. Учні 5 класу приготували листівки-поздоровлення з тим, щоб Олексій передав їх бійцям на "0", а Олексій розповів про те, як такі "привіти" допомагають на фронті, як чекають їх бійці і з яким трепетом зберігають.

Закінчується час зустрічі, але ніхто не хоче залишати зал. Діти і дорослі продовжують ставити питання, виникає бажання сфотографуватися всім разом, діти показують Олексію кожен свій малюнок, щоб призвести персональне враження. І поки Олексій не дає обіцянку дітлахам прийти до них на День Української армії, вони продовжують кружляти навколо героя і ставити нескінченні питання і передавати побажання.

Галерея ""Там, де ми - там Україна""

Дата останньої зміни 17 Листопада 2019