"Слава Україні! Героям слава!" - ток-дайджест

З 2014 року у нашій країні відзначають День захисника України. Головна мета святкування - нагадати кожному громадянину, що захист Батьківщини - це найвищий обов’язок. А ще ми маємо пам’ятати про подвиги героїв, які в різні часи боронили свободу та незалежність нашої землі.

На свято до бібліотеки ім. Тургенєва прийшли учні 4 класу школи №94. Ерудовані, кмітливі і активні, ці дітлахи охоче взяли участь у обговоренні важливих і цікавих для усіх питань:що таке, у їх розумінні, "патриотизм", "Батьківщина", "герой", "подвиг". Зворушила души розмова про жінок на війні: про їхні рівні з чоловіками не тільки обов’язок, а й честь захищати Україну!

Але найбільш активно й з необмеженою цікавістю дітлахи обговорювали, розділившись на команди, свої пропозиції "Робимо нашу країну сильнішою". Навіть найбожевільніші проекти мали якусь цікавинку. А спільним в них було бажання щастя Україні, своїй родині, своєму місту.

Галерея ""Слава Україні!Героям слава!""

Дата останньої зміни 13 Листопада 2019