І вітер співає про вільних людей (подорож у минуле)

Напередодні Дня Українського козацтва бібліотека № 5 разом з учнями 4-Б класу 151 школи здійснила подорож у минуле на Запорізьку Січ до славетних козаків. У ході нашої мандрівки школярі дізналися багато цікавих фактів з життя та побуту українських лицарів. Звідки походить назва «козак»? Хто такі характерники? Чому Івана Сірка називали Урус-шайтаном? Звідки взялися кумедні козацькі прізвища, які й досі носять багато українців? Відповіді на ці та інші питання нам дали фільми з циклу «Козацька звитяга» й книжки з фонду бібліотеки. Наша зустріч була дуже змістовна та емоційно насичена.

/Files/images/filial_5/osen_19/Козаки.jpg

Дата останньої зміни 21 Листопада 2019