"Girks, girls, girls!" - Міжнародний День дівчаток в Ленгвіч-кафе

І знову свято! На цей раз наш проект святкує Міжнародний День дівчаток. Ми готувалися до нього протягом останнього тижня: повторювали слова, які можуть мати відношення до жіночої половини людства, фантазували, як бі могли зобразити сучасну дівчинку. І ось що у нас вийшло: колаж, на якому ми бачимо навколо дівочого обличчя все те, що її хвилює або надихає; гра "Назви слово" (тут учасницям треба було вибрати слово англійською з загальної купи, вірно прочитати його і перекласти). А ще ми підготували і сьогодні розповіли есеї "Читання у житті сучасної людини" (ну і дівчини, звичайно, також).

Галерея ""Girls, girls, girls!" - Міжнародний День дівчаток в Ленгвіч-кафе"

Дата останньої зміни 13 Листопада 2019