"Пізнаємо світ граючи"- навчальний комп'ютерний тренінг

Здавалося б, ще вчора діти грали в «класики», стрибаючи на асфальті від одинички до десятки. Зараз же діти весь свій вільний час проводять за монітором комп'ютера, граючи в свої улюблені ігри.

Психологи давно та активно вивчають ігрову діяльність. Відомо, що в процесі розвитку мислення та формуванні особистості важливу роль відіграє не тільки освітній фактор, але й характер ігрової діяльності. Для дитини гра є провідною діяльністю, тому що саме під час гри вона засвоює значення і способи вживання предметів, а також різні варіанти соціальних відносин.

У 39 бібліотеці ми намагаємося навчати дітей використовувати комп’ютер як засіб навчання та розвитку, можливості соціальної адаптації дитини у дорослому світі. З нашею постійною маленькою читачкою Деєю ми освоювали сьогодні нову тему «Як побороти страх лікарні». У пізнавальній грі ми знайомилися як проходить прийом у лікарні, що таке аналізи, як проводяться прості операції. Бо не секрет, що більшість дітей відчувають певний страх перед лікарями. І навіть звичайний прийом педіатра чи стоматолога перетворюється у справжнє жахіття. І поки готувалась ця стаття, Дея без страху відвідала ЛОРа та дозволила зробити потрібні лікувальні маніпуляції!)))

/Files/images/fl39/olya_leto/olya_2019/20191018_104451.jpg

/Files/images/fl39/olya_leto/olya_2019/20191018_104456.jpg