Зустріч клубу «Веселі Чомусики». Арт-фентезі «Яскрава осінь знов прийшла і дари нам принесла»

Недільна зустріч Чомусиків була присвячена осені. Діти подумали над тим, чим літо відрізняється від осені, грали в гру «Вітерець», збирали різнокольорові листочки та прикрашали читальний зал. Діти зустрілися і познайомилися з синичкою. Вона навчила їх грати в гру “Спритна синичка”, розповіла про своїх друзів — птахів, що залишаються зимувати. Осінь дарує нам багато подарунків, різноманітні плоди та насіння, з яким можна гратися, розсипати і збирати, викладати візерунки.

Галерея "Осінь і Чомусики"

Дата останньої зміни 22 Листопада 2019