"All That Jazz!" - свято джазу в Ленгвіч-кафе

Міжнародний фестиваль джазу в Барселоні - один з найвідоміших і найпрестижніших у світі заходів, присвячених джазовій музиці. На час конкурсу, який традиційно проводиться восени (жовтень-листопад), Барселона перетворюється в один величезний джазовий майданчик.

Ми вирішили також створити невеликий майданчик у себе в бібілотеці: ми послухали джазові композиції у виконанні Дюка Елінгтона, Луї Армстронга, Елли Фіцджеральд, порівняли виконання відомої пісні "Summertime" у Армстронга і уПола Маккартні, і ще додали (вже всі захопилися!) переклад цієї пісні. Так музично і імправізійно ( у стилі джазу) і відбулась наша зустріч!

Дата останньої зміни 22 Листопада 2019