Від малюнку до електронної книги (екскурсія до бібліотеки)

Сьогодні на екскурсію до бібліотеки № 5 завітали учні 1-Б класу 151 школи. Діти вперше потрапили до чарівної книжкової країни. У читальному залі першокласники почули історію виникнення писемності та книги, побачили незвичайні книги: величезні й крихітні, у вигляді сердечка та квіточки, старовинні фоліанти прикуті до полиць та середньовічні дерев’яні букварі. Дітлахи мали нагоду потримати маленькі й великі книги з фонду бібліотеки та із задоволенням подивились мультфільм «Наш друг Пишичитай». А на абонементі, малеча знайшла безліч цікавих журналів і книжок, та дізналася, як записатися до бібліотеки та брати книжки додому.

/Files/images/filial_5/osen_19/Е 151 1-Б 1.jpg /Files/images/filial_5/osen_19/Е 151 1-Б 2.jpg

Дата останньої зміни 22 Листопада 2019